HAKKIMIZDA

İhtiyaçlarınıza hızlı anında cevap verecek, firmanıza özel tasarım ve dijital baskı, bilboard hizmetleri ile sektörünüzde sizleri lider konuma taşıyacağız.Bizim amacımız tüm müşterilerimizi verdiğimiz hizmetler doğrultusunda memnun ve mutlu etmek.

 

Biz Bingöl Dijital Tasarım İnternet hizmetleri Ekibi Olarak Yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz.

 

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.

Misyonumuz

Nasıl ki her işletmenin bir muhasebecisi var ise reklam ajansının da olması gerektiğini düşünmekteyiz. Bu doğrultuda misyonumuz; çalıştığımız firmaların reklam ihtiyaçlarını gidermek ve bu alana ayırmış oldukları bütçeleri en etkili şekilde kullanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Satışını gerçekleştirdiğimiz birçok ürünün makinelerine sahip olarak üretici olmak, reklam ve tanıtım konusunda bölgede lider konuma yükselmek, Bingöl Dijital Tasarım markasını ülkenin önde gelen reklam ajanslarından biri haline getirmek.